26.03.2017 ,Неділя На головну
 
РЕГЛАМЕНТИ ТА ДОКУМЕНТИ
ПРАВИЛА ГРИ ТА ЦИРКУЛЯРИ
НАВЧАННЯ ТА МЕТОДИКА
ШКОЛА АРБІТРІВ
ФІЗПІДГОТОВКА АРБІТРІВ
БЛАНКИ РАПОРТІВ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
30 березня 2017 р., Київ
Семінар арбітрів НШФА
18-19 квітня 2017 р.
Київ, Будинок футболу ФФУ

Семінар арбітрів жінок
 
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ

Виберіть лігу:
1. .Іщенко Ігор Григорович - спостерігач УЄФА
2. .Лучано Лучі - спостерігач УЄФА
3. .Мельничук Василь Григорович - спостерігач УЄФА
4. .Петров Володимир Дмитрович - спостерігач УЄФА
5. Абросимов Євген Олександрович
6. Александренко Володимир Володимирович
7. Алексахіна Наталія Євгенівна
8. Антимійчук Віктор Ананійович
9. Бабій Василь Дмитрович
10. Байсарович Андрій Володимирович
11. Беженар Павло Вікторович
12. Безуглий Ігор Вікторович
13. Бицкало Ігор Петрович
14. Бич Геннадій Володимирович
15. Білорус Олександр Володимирович
16. Біць Мирон Федорович
17. Боднар Ярослав Богданович
18. Боклажко Станіслав Іванович
19. Бондар Володимир Володимирович
20. Бриндза Олександр Олександрович
21. Брюхов Павло Анатолійович
22. Буковецький Ромео Йосипович
23. Буренко Юрій Васильович
24. Бурмич Василь Якович
25. Бутенко Сергій Андрійович
26. Валенко Андрій Анатолійович
27. Валенко Едуард Анатолійович
28. Варга Федір Золтанович
29. Васюта Микола Степанович
30. Вересюк Віктор Ярославович
31. Винарський Павло Федорович
32. Власенко Юрій Миколайович
33. Вовкович Богдан Григорович
34. Возняк Сергій Іванович
35. Волкобой Сергій Миколайович
36. Гамаль Роман Леонтійович
37. Гандзій Василь Іванович
38. Геренда Євгеній Богданович
39. Годулян Віталій Іванович
40. Головко Віктор Михайлович
41. Головко Володимир Вікторович
42. Горащук Юрій Павлович
43. Гордієнко Олексій Васильович
44. Горожанкін Олександр Іванович
45. Грисьо Ярослав Антонович
46. Гриценко Павло Анатолійович
47. Гудим Олександр Вікторович
48. Гудима Олег Олегович
49. Гуменний Віктор Володимирович
50. Давидов Валерій Леонідович
51. Даневич Микола Іванович
52. Даниленко Микола Володимирович
53. Данілов Денис Анатолійович
54. Дарієнко Олександр Іванович
55. Дем'яненко Віталій Миколайович
56. Денисюк Віктор Миколайович
57. Дердо Віктор Григорович
58. Деревінський Олег Михайлович
59. Дзюба Сергій Миколайович
60. Дідич Інна Романівна
61. Дмитрук Ярослав Васильович
62. Дробітько Олег Борисович
63. Дяденко Віталій Григорович
64. Євгенов Володимир Володимирович
65. Євдокімов Сергій Степанович
66. Євстратов Олег Анатолійович
67. Єрмакова Оксана Вікторівна
68. Жосан Анатолій Миколайович
69. Журба Олександр Іванович
70. Журибіда Віктор Володимирович
71. Загоруйко Андрій Олександрович
72. Задіран Сергій Миколайович
73. Заєць Володимир Степанович
74. Зайцев Микола Михайлович
75. Залозний Віталій Васильович
76. Зань Роман Євгенович
77. Заяц Олексій Дмитрович
78. Звягінцев Віталій Олександрович
79. Зубарев Олег Геннадійович
80. Зубрицький Микола Іванович
81. Іваненко Олександр Володимирович
82. Іванов Григорій Федорович
83. Іванцов Ігор Анатолійович
84. Ісаєв Юрій Іванович
85. Іськов Сергій Валентинович
86. Каліта Ігор Павлович
87. Карп'як Юрій Богданович
88. Карпенко Ігор Васильович
89. Карпина Іван Володимирович
90. Кириченко Олександр Сергійович
91. Кириченко Ярослав Вікторович
92. Кисельов Руслан Олександрович
93. Кисільов Сергій Анатолійович
94. Коваленко Віктор Володимирович
95. Коваленко Геннадій Борисович
96. Коваль Олег Іванович
97. Козачук Юрій Пантелеймонович
98. Козик Василь Васильович
99. Король Петро Петрович
100. Королюк Ярослав Іванович
101. Котенко Євген Федорович
102. Кошура Віктор Георгійович
103. Кравченко Віктор Владіленович
104. Кран Олександр Володимирович
105. Крапівкін Михайло Євгенович
106. Красько Микола Омелянович
107. Кревський Олександр Євгенович
108. Криницький Валерій Миколайович
109. Кубяк Леонід Михайлович
110. Кувік Іван Олексійович
111. Курганов Валерій Володимирович
112. Курілко Микола Федорович
113. Кусень Михайло Павлович
114. Кусень Ростислав Михайлович
115. Кущевой Андрій Тарасович
116. Лазенко Олексій Миколайович
117. Лазєєв Віталій Віталійович
118. Ланін Володимир Олексійович
119. Латоша Олександр Анатолійович
120. Левко Володимир Петрович
121. Левчук Юрій Миколайович
122. Лемех Ярослав Лукич
123. Лисакевич Валерій Валерійович
124. Лисенчук Сергій Геннадійович
125. Литвин Андрій Миколайович
126. Лісаковський Андрій Анатолійович
127. Літвінов Геннадій Юрійович
128. Луценко Олександр Анатолійович
129. Луцький Василь Андрійович
130. Маєревич Ярослав Олександрович
131. Мазуренко Наталія Павлівна
132. Макаренко Сергій Віталійович
133. Маковій Василь Дмитрович
134. Малаховський Анатолій Володимирович
135. Маніло Юрій Васильович
136. Маньковський Олександр Юрійович
137. Марченко Руслан Геннадійович
138. Матяш Олександр Миколайович
139. Митровський Михайло Іванович
140. Молгамов Альберт Лівович
141. Морозов Сергій Миколайович
142. Мосейчук Юрій Юрійович
143. Муравйов Олег Вікторович
144. Найко Олександр Григорович
145. Наритник Володимир Федорович
146. Овчар Ігор Іванович
147. Овчар Михайло Михайлович
148. Осадчий Олександр Андрійович
149. Очкуренко Олександр Віталійович
150. П'яних Володимир Дмитрович
151. Павленко Євгеній Іванович
152. Павленко Ігор Михайлович
153. Папірович Андрій Герунович
154. Папірович Віктор Герунович
155. Паращенко Олег Миколайович
156. Пасіка Орест Омелянович
157. Первушкін Олег Аркадійович
158. Петров Юрій Миколайович
159. Пилипенко Володимир Олексійович
160. Пирогов Анатолій Валерійович
161. Подгорчук Олександр Іванович
162. Покідько Ігор Романович
163. Пономаренко Ігор Миколайович
164. Поркуян Євген Миколайович
165. Пошелюзний Артем Олександрович
166. Приставка Олександр Іванович
167. Пшик Ігор Олександрович
168. Рачинська Наталія Володимирівна
169. Рибченко Олег Володимирович
170. Рибянець Сергій Анатолійович
171. Родіоненко Михайло Вікторович
172. Сидор Михайло Васильович
173. Сидоренко Олександр Федорович
174. Сидорук Ігор Іванович
175. Скорейко Юрій Миколайович
176. Соболевський Віктор Едуардович
177. Соботюк Сергій Анатолійович
178. Староста Іван Іванович
179. Стеценко Вікторія Петрівна
180. Тендера Вадим Володимирович
181. Тіхонов Микола Олександрович
182. Топчий Владислав Євгенійович
183. Троцюк Олександр Петрович
184. Уваренков Олег Михайлович
185. Федан Віктор Ярославович
186. Філевич Анатолій Богданович
187. Фреїк Ілля Михайлович
188. Харахайчук Анатолій Євгенійович
189. Хіблін Ігор Миколайович
190. Холявко Юрій Степанович
191. Циганков Олександр Дмитрович
192. Цимбал Сергій Юрійович
193. Чайковський Михайло Юліанович
194. Чернишов Віктор Борисович
195. Черноусов Сергій Васильович
196. Чижевський Павло Петрович
197. Шаленко Віктор Васильович
198. Шамич Олександр Миколайович
199. Шандор Андрій Арпадович
200. Швецов Віктор Борисович
 
КОМІТЕТ АРБІТРІВ ФФУ
СТРУКТУРА І КОМІСІЇ
КОНТАКТИ
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА (17 ТУР)
ПЕРША ЛІГА (22 ТУР)
ДРУГА ЛІГА (22 ТУР)
U-19 ПЕРША ЛІГА (10 ТУР)
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ВНЗ (7 ТУР)
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ДІВЧАТ U-16
ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ
ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ
МІЖНАРОДНІ ПРИЗНАЧЕННЯ
АРБІТРИ ФІФА
АРБІТРИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АРБІТРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ФІФА
АСИСТЕНТИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ ЖІНКИ
АРБІТРИ U-19
АСИСТЕНТИ U-19
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ